Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Izolacje dachów płaskich, stropodachów i poddaszy

Powszechnie wiadomo, że do największych strat ciepła dochodzi w sytuacji pojawienia się nieszczelności w dachu. Dzieje się tak, ponieważ ciepłe powietrze, jest dużo lżejsze od zimnego, przez co naturalnie wypychane jest do góry. Brak szczelnego a nawet dobrze ocieplonego poddasza to problem, który dokucza domownikom nie tylko w zimie, generując olbrzymie straty ciepła i tym samym rachunki za ogrzewanie ale także latem, kiedy słabo wyizolowane poddasze nie chroni wnętrza przez upałem.

Specjaliści z firmy 4 Termo do izolacji poddaszy wykorzystują wysokiej jakości pianę otwartokomórkową o gęstości ok. 12 kg/m3. Pianka ta jest oddychająca, paroprzepuszczalna oraz dodatkowo szczelna. Może być położona na różnego rodzaju warstwy tworzące dach typu: blacha, folia, membrana oraz materiały drewnopochodne. Dzięki swojej unikalnej strukturze idealnie dopasowuje się do faktury ocieplanej powierzchni, dokładnie maskując i wnikając w puste przestrzenie. Dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze mimo szczelnego ocieplenia dom może swobodnie ,,oddychać”, co jest niezwykle ważne nie tylko w przypadku nowo powstałych budynków.

Niewłaściwie ocieplone poddasze generuje nawet ok. 40% straty ciepła. W takim przypadku problemem nie są tylko wysokie rachunki za ogrzewanie. Źle wykonane warstwy izolacji mogą być efektem zawilgocenia więźby dachowej, pojawienia się grzyba i problemów konstrukcyjnych, co może zagrażać całemu budynkowi.

784 027 819

4Termo Sebastian Kloc
ul. Zygmunta II Augusta 6
21-100  Lubartów
tel. +48 784 027 819
e-mail: biuro4termo@gmail.com

   

fb
Copyright © 2018
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij